Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чагівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04329197) був реорганізований і увійшов до складу Оратівської громади

Керівництво Чагівської сільської ради

Сільський голова Грицай Дмитро Миколайович

Народився 24 жовтня 1960 року в селі Івангород, Христинівського району, Черкаської області.
У 1986 році закінчив ветеринарний факультет Білоцерківського сільськогосподарського інституту.
Сільський головою обраний у жовтні 2010 року.

Секретар сільської ради Новохацька Катерина Олександрівна

Народилася 01 січня 1966 року в селі Чагів, Оратівського району, Вінницької області.
У 1987 році закінчила економічний факультет Львівського торгово-економічного інституту.
Секретарем Чагівської сільської ради обрана у січні 1997 року.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування